BİZ KİMİZ?

2013 yılında kurulan Güngör Makina sanayi, metal işleme makinaları tasarım ve imalatı amacıyla kurulmuştur.
Başta boru ve profil hattı, trapez hattı, açık profil hattı, boy kesme hattı, dilme hattı ve çelik servis merkezlerinin ihtiyacı olan makinaların imalatı olmak üzere müşteri taleplerine göre farklı makina tasarım ve imalatı yapılmaktadır. Yine bu sektörde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde sürekli gelişerek hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Günümüzün teknolojik ve endüstriyel gelişmesini yakından izleyerek “fabrika yapan fabrika” olma hedefinde bir kuruluştur.

Firmamız artan farklı ve karmaşık müşteri taleplerine yeterince yanıt verebilmek için “makine satıcısı” konumundan “problem çözücü” olma görevini üstlenmiştir. Pazara daha hızlı hizmet sunmak, daha geniş ürün yelpazesinde üretim yapmak için yeni yatırımlara yönelmektedir.

İçinde bulunduğumuz yüzyılın akıl almaz bir hızla gelişen sanayi ve teknolojinin ülkemizdeki bir temsilcisi olmayı hedefleyen Güngör Makina bünyesinde bulundurduğu nitelikli eleman ve kadrosuyla sanayi kuruluşlarımızın her türlü proje uygulama ve makine ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Firmamızın yöneldiği öncelikli hedef, daha ilk tasarım aşamasından itibaren konunun içerisinde bulunan kullanıcı ile daha yakın ilişki kurmaktır.

Firmamız teknolojik gelişmelere paralel olarak üretimde bulunmakta ve müşterilerden gelebilecek isteklere esneklikle cevap verebilmektedir.

REFERANSLARIMIZ


Çok Daha Fazlası İçin İletişim Kurun »